DE COENE PRODUCTS nvEuropalaan 135
8560 Gullegem - Belgiƫ

Tel.: +32 56 43 10 80
Fax: +32 56 43 10 90


BTW: BE 0416.684.779

Sitemap

Wie is wie?

 

General Management

 

Dhr. Pascal Vanderhaeghen
General Manager
Pascal.v@decoeneproducts.be


Sales

 

Dhr. Dries Vercauteren
Sales Manager
Dries.v@decoeneproducts.be

Dhr. Gaëtan Deschoemaecker
Technisch commercieel vertegenwoordiger
Luxemburg/Luik/Namen/Waals-Brabant/Groot Hertogdom Luxemburg
Gaetan.d@decoeneproducts.be

Dhr. Fabien Poulain
Technisch commercieel vertegenwoordiger
West- en Oost-Vlaanderen/Henegouwen/Brussel
Fabien.p@decoeneproducts.be

Dhr. Ludo Schoofs
Technisch commercieel vertegenwoordiger
Antwerpen/Limburg/Vlaams-Brabant
Ludo.s@decoeneproducts.be

Dhr. Rudi Troosters
Commerciële binnendienst deuren
Rudi.t@decoeneproducts.be

Dhr. Peter Creyf
Commerciële binnendienst deuren
Peter.c@decoeneproducts.be

Dhr. Kurt De Backer
Commerciële binnendienst deuren
Kurt.d@decoeneproducts.be

Dhr. Dirk Staelens
Commerciële binnendienst deuren
Buitenland
Dirk.s@decoeneproducts.be

Mevr. Ann Deleu
Commerciële binnendienst deuren
Ann.d@decoeneproducts.be

Mevr. Eveline Lanneau
Commerciële binnendienst deuren
Eveline.l@decoeneproducts.be



Planning

 

Dhr. Pieter Neerinck
Planning
Pieter.n@decoeneproducts.be



Marketing

 

Mevr. Fanny Bisschop
Marketing
Fanny.b@decoeneproducts.be



Productontwikkeling en R&D

Dhr. Patriek Vandenbussche
R&D
Patriek.v@decoeneproducts.be

Dhr. Kevin Soubry
Technisch tekenaar
Kevin.s@decoeneproducts.be


Aankoop
 

Mevr. Soumia Algham
Aankoop
Soumia.a@decoeneproducts.be

   


Mevr. Lieve Declerq
Aankoop
Lieve.d@decoeneproducts.be

HR
           

 

Mevr. Damienne Tack
HR
Damienne.t@decoeneproducts.be


Kwaliteit, veiligheid & milieu
 
Dhr. Patrick Verschuere
Verantwoordelijke kwaliteit, veiligheid & milieu
Patrick.v@decoeneproducts.be